−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Przystanki:
235
GRZĘDZICE UL. GRYFA 01 SZKOŁA NŻ
236
GRZĘDZICE UL. GRYFA 03 NŻ
237
GRZĘDZICE UL. GRYFA 05 SPACEROWA NŻ
230
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02 NŻ
238
GRZĘDZICE - UL. JEZIORNA 01 NŻ
414
GRZĘDZICE - UL. DŁUGA 02 NŻ
227
PODLEŚNA 04 GR. MIASTA NŻ
221
PĘTLA "KOSSAKA"
229
PODLEŚNA 02 NŻ
38
PIŁSUDSKIEGO
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
401
ZCP - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
39
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:23
06:15
06:48
07:15
08:45
10:15
12:45
14:25
15:27
16:32
17:25
20:27
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:23
06:15
06:48
07:15
10:15
12:45
15:27
16:32
17:25
20:27
Soboty
09:57
17:14
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się