−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Przystanki:
157
SUŁKOWO
158
SUŁKOWO 02 - TRZEBIATÓW
160
SUŁKOWO - KRZYŻÓWKA
313
TYCHOWO 06
312
TYCHOWO 04
311
TYCHOWO 02
151
ŚWIĘTE
162
ŚWIĘTE 02
163
STRACHOCIN 02 WIEŚ
164
STRACHOCIN 04
165
BYDGOSKA 07 - WIADUKT
166
BYDGOSKA 05 - RZEMIEŚLNICZA
167
BYDGOSKA 03 - JESIONOWA
168
BYDGOSKA 01 - ROBOTNICZA
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
401
ZCP - KOŃCOWY
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
33
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
166
BYDGOSKA 05 - RZEMIEŚLNICZA
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
5
10
47
7
07
43
9
16
10
36
11
45
13
27
14
28
15
28
16
24
18
22
19
38
21
05
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
5
10
47
7
07
43
9
16
10
36
11
45
13
27
14
28
16
24
18
22
19
38
21
05
Soboty
6
50
P
7
47
P
8
47
P
10
26
P
11
26
P
12
26
P
13
26
P
14
26
P
15
26
P
16
26
P
Niedziele i święta
9
08
P
11
26
P
12
26
P
13
26
P
14
26
P
15
26
P
16
26
P
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się