−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
178
ŚNIADECKIEGO SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04
153
METALOWA 08 - FABRYKA
284
METALOWA 10 - STALOWA
281
STALOWA
282
STALOWA - FABRYKA
155
METALOWA 12
161
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
325
GOLCZEWO 02 NŻ
326
SPOKOJNA 01 - GRANICA MIASTA
138
SPOKOJNA 03 NOWY CMENTARZ
140
SPOKOJNA 05 - GIŻYNEK
290
SPOKOJNA 07 - DZIAŁKI NŻ
139
SPOKOJNA 09 - KOŚCIUSZKI
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
373
OSIEDLE ZACHÓD - SZCZECIŃSKA 02
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
401
ZCP - KOŃCOWY
73
SŁONECZNA
80
POGODNA - OS. HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - AL.GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
289
SPOKOJNA 06 CMENTARZ
142
SPOKOJNA 08 - GIŻYNEK
327
SPOKOJNA 10 NOWY CMENTARZ
323
PĘTLA SPOKOJNA
324
GOLCZEWO 01 NŻ
159
METALOWA 01 - GOLCZEWO
156
METALOWA 03 - RONDO
283
METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
172
METALOWA 07 - FABRYKA
328
ŚNIADECKIEGO 01
177
ŚNIADECKIEGO - TBS
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO K
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
25
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
5
12
27
6
33
M
7
33
13
27
14
47
M
15
45
M
21
57
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
5
12
27
6
33
M
7
33
13
27
14
47
M
15
45
M
21
57
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
M
− kurs z pominięciem: METALOWA 07 - FABRYKA
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się