−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
83
PĘTLA "CHOPINA"
274
NASIENNA 02 CIEPLNA
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
287
SKANDYNAWSKA
374
PRZEMYSŁOWA 01
121
CIEPLNA 02
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
83
PĘTLA "CHOPINA"
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA NŻ
25
USŁUGOWA
26
USŁUGOWA - SKŁADOWA
28
CEGLANA 02 - SZKOŁA
30
CEGLANA 04 - STADION NŻ
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
63
SPOKOJNA 02 PARK BATOREGO
66
SPOKOJNA 04 CMENTARZ
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
373
OSIEDLE ZACHÓD - SZCZECIŃSKA 02
86
PĘTLA MONIUSZKI
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
15
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
6
23
53
7
33
8
23
9
23
10
08
53
11
38
12
23
13
03
43
14
33
53
15
23
16
05
23
17
23
18
23
19
23
20
43
22
23
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
6
23
53
7
33
8
23
9
23
10
08
53
11
38
12
23
13
03
14
33
15
23
16
23
17
23
18
23
19
23
20
43
22
23
Soboty
6
07
A
7
13
A
8
23
A
9
23
A
10
23
A
11
23
A
12
23
A
13
23
A
14
23
A
15
23
A
16
23
A
18
03
A
19
03
A
Niedziele i święta
6
07
A
7
13
A
8
23
A
9
23
A
10
23
A
11
23
A
12
23
A
13
23
A
14
23
A
15
23
A
16
23
A
18
03
A
19
03
A
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się