36
Przystanek:
58
STASZICA
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:26
PZ
06:18
06:31
PZ
06:54
07:42
CUZ
08:24
EZ
09:34
10:33
11:33
12:33
13:33
14:23
15:26
15:40
CUZ
16:43
17:43
18:25
20:25
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:26
PZ
06:18
06:31
PZ
07:42
09:34
11:33
13:33
15:26
16:43
18:25
20:25
Soboty
06:18
07:41
11:42
13:32
16:19
20:19
Niedziele i święta
11:35
13:51
16:07
19:36
Objaśnienia:
C
− kurs przez: ZCP - PERON 3 >> USŁUGOWA - NASIENNA
E
− kurs do: ZCP - PERON 3
P
− kurs do: PĘTLA 15 POŁUDNIK
U
− kurs do: USŁUGOWA - NASIENNA
Z
− kurs z pominięciem: ZCP - KOŃCOWY