Objaśnienia:
B
− kurs przez: BIELKOWO KIER KOBYLANKA NŻ >> KOBYLANKA - SZKOLNA 01 NŻ
K
− kurs do: KOBYLANKA - SZCZECIŃSKA 02 NŻ
M
− kurs przez: MORZYCZYN - CHROBREGO NŻ >> MORZYCZYN - OS. ZIELONE 01 NŻ
R
− kurs przez: MORZYCZYN - CHROBREGO NŻ
T
− kurs do: MOTANIEC - CENTRUM DYSTRYBUCYJNE NŻ
Z
− kurs przez: MORZYCZYN - OS. POŁUDNIOWE 01 NŻ >> JĘCZYDÓŁ 03 - POLANA NŻ