15
Przystanek:
66
SPOKOJNA 04 CMENTARZ
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
06:21
07:04
07:47
08:31
09:50
10:40
11:40
12:40
13:40
14:47
15:42
16:22
16:42
17:31
18:51
19:41
20:41
22:41
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:21
07:04
07:47
08:31
09:50
10:40
11:40
12:40
13:40
14:47
15:42
16:22
16:42
17:31
18:51
19:41
20:41
22:41
Soboty
06:15
A
07:25
A
08:35
A
09:15
A
10:35
A
11:55
A
13:15
A
14:35
A
15:55
A
17:10
A
18:40
A
19:50
A
Niedziele i święta
06:15
A
07:25
A
08:35
A
09:15
A
10:35
A
11:55
A
13:15
A
14:35
A
15:55
A
17:10
A
18:40
A
19:50
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY