15
Przystanek:
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:12
P
06:41
P
14:20
P
15:10
P
16:10
P
19:11
P
22:12
P
Objaśnienia:
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"