15
Przystanek:
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:35
P
07:05
P
07:45
P
08:35
P
09:35
P
10:21
P
11:06
P
11:51
P
12:36
P
13:16
P
13:56
P
14:47
P
15:07
P
15:37
P
16:19
P
16:37
P
17:36
P
18:36
P
19:36
P
20:55
P
22:35
P
Soboty
06:18
07:24
08:34
09:34
10:34
11:34
12:34
13:34
14:34
15:34
16:34
18:14
19:14
Niedziele i święta
06:18
07:24
08:34
09:34
10:34
11:34
12:34
13:34
14:34
15:34
16:34
18:14
19:14
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"