15
Przystanek:
59
STASZICA - LO
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:30
P
07:00
P
07:40
P
08:30
P
09:30
P
10:15
P
11:00
P
11:45
P
12:30
P
13:10
P
13:50
P
14:40
P
15:00
P
15:30
P
16:12
P
16:30
P
17:30
P
18:30
P
19:30
P
20:50
P
22:30
P
Soboty
06:13
07:19
08:29
09:29
10:29
11:29
12:29
13:29
14:29
15:29
16:29
18:09
19:09
Niedziele i święta
06:13
07:19
08:29
09:29
10:29
11:29
12:29
13:29
14:29
15:29
16:29
18:09
19:09
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"