15
Przystanek:
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:21
P
06:51
P
07:31
P
08:21
P
09:21
P
10:06
P
10:51
P
11:36
P
12:21
P
13:01
P
13:41
P
14:31
P
14:51
P
15:21
P
16:03
P
16:21
P
17:21
P
18:21
P
19:21
P
20:41
P
22:21
P
Soboty
06:05
07:11
08:21
09:21
10:21
11:21
12:21
13:21
14:21
15:21
16:21
18:01
19:01
Niedziele i święta
06:05
07:11
08:21
09:21
10:21
11:21
12:21
13:21
14:21
15:21
16:21
18:01
19:01
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"