13
Przystanek:
93
SZCZECIŃSKA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:27
05:57
06:32
07:04
07:46
08:16
08:54
A
09:24
A
10:44
11:54
13:04
13:54
14:34
15:34
16:34
A
17:23
A
18:26
19:26
20:26
21:26
22:26
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:27
05:57
06:32
07:04
07:46
08:16
09:24
A
10:44
11:54
13:04
14:34
15:34
16:34
A
17:23
A
18:26
19:26
20:26
21:26
22:26
A
Soboty
08:11
09:31
10:36
11:42
12:46
13:56
15:01
16:06
17:11
18:16
19:21
A
Niedziele i święta
09:31
10:36
11:42
12:46
13:56
15:01
16:06
17:11
18:16
19:21
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA