13
Przystanek:
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:36
06:06
06:41
07:13
07:56
08:26
10:54
12:04
13:14
14:04
14:44
15:44
18:35
19:35
20:35
21:35
Soboty
08:19
09:41
10:46
11:52
12:56
14:06
15:11
16:15
17:21
18:26
Niedziele i święta
09:41
10:46
11:52
12:56
14:06
15:11
16:15
17:21
18:26