13
Przystanek:
18
GDYŃSKA - POCZĄTKOWY
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:08
05:38
06:08
D
06:43
07:20
D
07:58
08:33
A
09:03
A
10:23
11:33
12:43
13:33
14:13
15:13
16:13
A
17:03
A
18:08
19:08
20:08
21:08
22:08
A
Soboty
07:54
09:14
10:19
11:25
12:25
D
13:39
14:44
15:49
16:54
17:55
D
Niedziele i święta
09:14
10:19
11:25
12:25
D
13:39
14:44
15:49
16:54
17:55
D
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA