12
Przystanek:
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
Kierunek:
PĘTLA 15 POŁUDNIK
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:41
06:29
P
07:12
P
07:34
P
08:22
09:13
10:08
11:08
12:08
13:40
14:40
15:40
16:40
17:40
P
19:04
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:41
06:29
P
07:12
P
08:22
09:13
10:08
11:08
13:40
14:40
15:40
16:40
17:40
P
19:04
P
Soboty
07:58
LT
09:59
P
11:59
LT
13:59
LT
15:59
LT
17:58
LT
Niedziele i święta
09:31
LT
11:59
LT
13:59
LT
15:59
LT
17:58
LT
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs z pominięciem: PĘTLA 15 POŁUDNIK