12
Przystanek:
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
Kierunek:
PĘTLA 15 POŁUDNIK
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:19
06:07
P
06:50
P
07:08
P
07:56
08:48
09:42
10:42
11:42
13:12
14:12
15:12
16:12
17:12
P
18:40
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:19
06:07
P
06:50
P
07:56
08:48
09:42
10:42
13:12
14:12
15:12
16:12
17:12
P
18:40
P
Soboty
07:35
LT
09:35
P
11:35
LT
13:35
LT
15:35
LT
17:35
LT
Niedziele i święta
09:08
LT
11:35
LT
13:35
LT
15:35
LT
17:35
LT
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs z pominięciem: PĘTLA 15 POŁUDNIK