12
Przystanek:
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
Kierunek:
PĘTLA 15 POŁUDNIK
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:20
P
06:08
P
06:51
P
07:09
P
07:57
08:49
09:43
10:43
11:43
13:13
14:13
15:13
16:13
17:13
P
18:41
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:20
P
06:08
P
06:51
P
07:57
08:49
10:43
13:13
14:13
15:13
16:13
17:13
P
18:41
P
Soboty
07:36
LT
09:36
P
11:36
LT
13:36
LT
15:36
LT
17:36
LT
Niedziele i święta
09:09
LT
11:36
LT
13:36
LT
15:36
LT
17:36
LT
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs z pominięciem: PĘTLA 15 POŁUDNIK